Etykiety

Nasi przyjaciele

W dzisiejszych czasach, w świecie zawodowych webmasterów i pozycjonerów witryn, zawieranie znajomości w internecie jest bardzo ważne, ponieważ znajomości te pozwalają wymieniać się ciekawymi informacjami i ważnymi odnośnikami, prowadzącymi do dobrych serwisów web. Dziś dobre znajomości w sieci dają możliwość pozycjonowania stron internetowych w najbardziej optymalny sposób. Dlatego przyjaźń w sieci jest w dzisiejszych czasach, okazujących się niekiedy ciężkich dla pozycjonerów, szczególnie ważna i bardzo cenna. Wyszukiwarki internetowe działają wedle specyficznych, generalnie trzymanych w ścisłej tajemnicy, reguł, lecz ilość odnośników obecnych w sieci, prowadzących do danej witryny, zawsze wpływa na jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Jednak dziś ilość to nie wszystko, a liczy się także jakość witryn, na których takie odnośniki są umieszczane. Jeśli odnośniki umieszczane są na niewłaściwych witrynach, to zamiast pomóc, moga wręcz zaszkodzić. Dlatego dziś same znajomości nie wystarczają, a liczy się prawdziwa przyjaźń w sieci.

Drodzy czytelnicy mojego bloga i przyjaciele, oto lista moich najlepszych znajomych w sieci, którą będę starał się regularnie powiększać i uzupełniać o nowe ciekawe odnośniki prowadzące do najlepszych serwisów w sieci:


1. Sznurkownia

Katalog stron
Sznurkownia to bardzo ciekawe miejsce, które polecam każdemu webmasterowi zainteresowanemu optymalnym wypozycjonowaniem swoich serwisów www. Bardzo fajny i zadbany katalog, do którego dodawanie witryn to sama przyjemność. Polecam!

2. Kursy walut

Kursy-walut.info jest serwisem bardzo przydatnym osobom działającym na rynku walutowym. W serwisie tym można uzyskać informacje dotyczące aktualnych kursów średnich walut obcych w sposób bardzo efektywny i skuteczny. Poza standardową możliwością uzyskania informacji o tabeli NBP A kursów średnich walut obcych, można wyszukać kurs średni wybranej waluty we wskazanym przez użytkownika dniu. Oprócz tego witryna oferuje użytkownikom bardzo fajne narzędzie generujące ciekawe i przydatne wykresy walutowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodaj komentarz